KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 9031086
nr 903 1086
Ernst Hällgren
(1889-1944), Sverige
Etsningar, 2 st. Ernst Hällgren, Stockholmsmotiv, signerade, motivet: 16x23
Ernst Hällgren, svensk grafiker född 1889, död 1944.
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 28 juli 2014
kl 19:01:11
100 kr